راهنمای ورود به سامانه درخواست تردد در دانشکده پزشکی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

1- در صورتی که اکانت مامز (mums) ندارید، در قسمت "ثبت نام در سایت " کلیک نموده و برای خود نام کاربری و رمز عبور تعریف نمایید . پس از تایید ، در ستون کنار آن نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده را وارد نمایید تا وارد صفحه ثبت نام شوید. و در صورتی که اکانت مامز دارید از قسمت " ورود به سایت از طریق نام کاربری دانشگاه" وارد شوید .

2- پس از وارد کردن رمز عبور ، وارد صفحه زیر می شوید . کد ملی یا کد اتباع (در صورتی که دانشجوی خارجی می باشید ) را وارد نمایید . سپس یک عدد عکس 4*3 را پیوست نمایید و دکمه تایید و ادامه ثبت نام را بزنید.

3-  تمامی اطلاعات زیر را وارد نمایید . در صورتی که دانشجوی دانشکده نمی باشید حتما می بایست مدارک درخواستی را نیز پیوست نمایید . بدیهی است در صورت عدم پیوست مدارک یا نقص اطلاعات ، مسئولیت آن کاملا بر عهده دانشجو خواهد بود.

4- پس از تکمیل فرم ، شما می توانید با استفاده از لینک کارتابل کاربری که در سایت درج شده است و همچنین ایمیلی که ثبت کردید ، وضعیت درخواست خود را پیگیری نمایید .

 --- تمامی درخواست ها پس از ثبت شدن ابتدا به تایید استاد ، سپس مدیرگروه می رسد و پس از بررسی  رییس امور اداری و حراست دانشکده نتیجه آن اعلام خواهد شد که به نحوی که در بالا ذکر شد قابل پیگیری خواهد بود.

 

  • تاریخ شفاهی
  • معرفی دانشکده (تصویری)